Miks foorumi kasutajakontot ei saa kustutada?

Siinsed asjad on näha ka sisselogimata külalistele. Pangem siia ainult head infot.
Vasta
Kasutaja avatar
Herezia
Moderaator
Postitusi: 6028
Liitunud: 11 Veebr 2012, 13:04
Kontakt:

Miks foorumi kasutajakontot ei saa kustutada?

Postitus Postitas Herezia »

Meie foorum on andmepank, mis koguneb meie endi postitustest. Me kirjutame oma lugusid, anname üksteisele nõu ja oleme toeks. See kõik on nagu voolav jõgi ja jõkke auku sisse teha ei saa.
Kui kustutada ära kasutaja ühes kõigi tema postitustega, siis jäävad foorumisse augud, jutt ei ole enam järjepidev ja seotud. See siin on foorum, mitte jututuba. Siin kirjutatu jääb alles. (Tegelikult jääb sellest muidugi ka siis jälg, kui konto kustutada, aga siis tuleks selle jälje üles võtmiseks vaeva näha. Ehk pahatahtlikkuse eest ei ole me ka siis kaitstud.)
Kedagi ei saa takistada oma kontoandmete kustutamisel, samuti saab igaüks ise oma postitusi toimetada, sh ka nende sisu kustutada, aga sel juhul jääb foorumisse jälg, et postitus on olnud, aga muudetud. Aga palun ärge pöörduge administraatori poole palvega ennast kõige täiega foorumist ära kaotada. Lihtsalt ärge postitage siia asju, mida te pärast kahetseda võite. Inimeste privaatsusvajadus on erinev, tihtipeale on erinev ka arusaam teiste õigusest privaatsusele, nii et kõige kindlam on ikka ise ennast hoida.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline